18.06.2011r. odbyła się w Warszawie Wielka Gala I edycji Programu „RZETELNI W BIZNESIE”, podczas której uhonorowane zostały Firmy, Instytucje oraz Placówki Zdrowia z 16 województw. Organizatorzy programu to: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług i Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług.

 

 

Przyznane zostały następujące Certyfikaty w Czterech Projektach Programu:

1) Certyfikat Rzetelni w Biznesie –przyznawany firmom, które z poszanowaniem zasad etycznych w biznesie, spełniają kryteria wysokiej jakości organizacji pracy i zarządzania.

2) Certyfikat Rzetelni dla Biznesu –przyznawany samorządom, które dbając o wysokie standardy rzetelnie współpracują z inwestorami oraz partnerami biznesowymi z zachowaniem terminowości i norm etycznych.

3) Certyfikat Rzetelni w Ochronie Zdrowia –przyznawany zakładom opieki zdrowotnej oraz firmom działającym w sektorze medycznym, które na każdym etapie działania kierują się etyką, profesjonalizmem, rzetelnością oraz efektywnością zarządzania.

4) Certyfikat Rzetelna Instytucja – Certyfikat przyznawany instytucjom oraz jednostkom, które w swoim działaniu mają istotny wpływ na rozwój społeczny, gospodarczy i kulturalny otoczenia, w którym funkcjonują.

Bałtycki Bank Spółdzielczy jako jeden z dwóch Banków w Polsce i jedyny w zachodniopomorskim otrzymał Regionalny Certyfikat i statuetkę Programu „Rzetelni w Biznesie”.

   
   
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com