Masz kartę Mastercard? To dla Ciebie Mastercard we współpracy z LOT przygotował konkurs. Do wygrania dwa bilety lotnicze do USA i karty przedpłacone Mastercard o łącznej wartości 500 USD. Aby wziąć udział w konkursie:

- rozwiąż quiz wielokrotnego wyboru z wiedzy o wizie

- wypełnij formularz zgłoszeniowy

- odpowiedz na pytanie konkursowe - wygrywają najbardziej kreatywne wypowiedzi.

Konkurs przeznaczony jest dla użytkowników kart Mastercard.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie https://lotemdousa.pl/

 

Od 9.04.2018 roku rozpoczęła się sprzedaż premiowa, w ramach której klient, który zamówi kartę debetową lub kredytową Visa dla klientów indywidualnych i dokona nią transakcji bezgotówkowych na łączna kwotę minimum 150 zł otrzyma atrakcyjny upominek.

 

Organizatorem promocji „Visa – nadchodzą wielkie emocje” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu. Promocja trwa od 09.04.2018 r. do dnia 15.06.2018 r., przy czym umowę o kartę debetową Visa lub umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej Visa należy zawrzeć w terminie od dnia 09.04.2018 do dnia 30.05.2018 r. Transakcji bezgotówkowych na łączna kwotę min. 150 zł należy dokonać do dnia 15.06.2018 r. Aby uzyskać informacje o dostępności produktu, szczegółach oferty oraz opłatach i prowizjach, odwiedź najbliższą placówkę BBS-Banku. Decyzja o przyznaniu limitu kredytowego na karcie jest uzależniona od wyniku badania zdolności kredytowej wnioskodawcy. Stan na 09.04.2018 r.

Przy przyjęciu niżej wymienionych parametrów RRSO na dzień 09.04.2018 r. w oparciu o reprezentatywny przykład wynosi 11,85 %*, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 7 195,04 zł* dla osób, które spełniają wymagane przez bank warunki oceny zdolności kredytowej. Limit kredytowy 5 000,00 zł, całkowita kwota kredytu 5 000,00 zł (prowizja finansowana ze środków własnych kredytobiorcy), okres kredytowania 48 miesięcy, roczne zmienne oprocentowanie nominalne 9,85 %, całkowity koszt kredytu wynosi 2 195,04 zł, w którego skład wchodzą: odsetki od kredytu 1 970,04*, koszt usług dodatkowych 225,00 zł, w których skład wchodzą: opłata zadanie karty 60,00 zł, opłata za użytkowanie karty ustalona za cały okres trwania umowy 165,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł.

*przy założeniu wykorzystania kredytu w formie bezgotówkowej w całości w całym okresie kredytowania i spłacie kredytu w ostatnim dniu trwania umowy.

 

Pliki do pobrania:

 1. Regulamin promocji „Visa – nadchodzą wielkie promocje”
 2. Załącznik nr 1
 3. Załącznik nr 2

Trwająca do 30 listopada 2018 r. promocja umożliwia zakup biletów na wtorkowe seanse w kinach sieci Multikino w specjalnej cenie 10 zł. Wystarczy przy zakupie biletu zapłacić kartą Mastercard lub Maestro.

Karta mobilna Visa HCE to debetowa, międzynarodowa, zbliżeniowa karta płatnicza wydawana do konta osobistego, instalowana w postaci aplikacji w telefonie komórkowym.

Aby móc szybko i wygodnie płacić telefonem wystarczy:

 • posiadać konto osobiste w banku,
 • posiadać telefon komórkowy z systemem Android (min. 4.4) i funkcją NFC,
 • zamówić w banku kartę mobilną Visa HCE,
 • zainstalować na telefonie aplikację Portfel SGB (dostępną bezpłatnie w sklepie Google Play),
 • zbliżyć telefon do czytnika, a operację powyżej 50 zł potwierdzić kodem PIN - do wykonania płatności nie jest potrzebne połączenie z Internetem.

Dlaczego warto?

 • karta wydana do rachunku ROR, dla klientów już od 13 roku życia, na okres 4 lat;
 • wygodne i bezpieczne narzędzie płatnicze, wykorzystujące technologię HCE (Host Card Emulation) – nowy standard płatności, umożliwiający wykonanie zbliżeniowych płatności mobilnych, z wykorzystaniem komunikacji NFC pomiędzy telefonem a terminalem płatniczym;
 • obsługa płatności krajowych i zagranicznych;
 • usługa dostępna dla wszystkich operatorów telefonii komórkowej.

Visa Oferty to nowoczesny program skierowany do indywidualnych użytkowników debetowych i kredytowych kart Visa oparty na moneyback-u, czyli dodatkowych pieniędzy dla Ciebie.

Jak to działa?

 • musisz posiadać ważną kartę z logo Visa wydaną przez SGB
 • zarejestrować ją na stronie Visa – Oferty Visa (www.visaoferty.pl)
 • rejestracja jest szybka i prosta
 • po rejestracji otrzymasz pierwsze, powitalne oferty
 • jeśli spodoba Ci się jakaś oferta, sprawdź szczegóły i skorzystaj z niej
 • zapłać kartą Visa
 • zwrot części wydanych na dane zakupy pieniędzy otrzymasz bezpośrednio na rachunek Twojej karty Visa
 • w celu ułatwienia Ci zakupów będziesz otrzymywać oferty dostosowane do swoich zwyczajów

Użytkownicy programu mogą korzystać z ofert zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i internetowych. Partnerami programu są:

Multikino, Kruk, Hilton, Reebok, Adidas, PizzaPortal.pl, Carrefour, Samsonite, Valentini oraz stacje benzynowe BP.

Pełna informacja na temat promocji znajduje się na stronie: https://www.visa.pl/zlota-strefa/promocje/visa-oferty/

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine