Od 9.04.2018 roku rozpoczęła się sprzedaż premiowa, w ramach której klient, który zamówi kartę debetową lub kredytową Visa dla klientów indywidualnych i dokona nią transakcji bezgotówkowych na łączna kwotę minimum 150 zł otrzyma atrakcyjny upominek.

Czytaj więcej...

Trwająca do 30 listopada 2018 r. promocja umożliwia zakup biletów na wtorkowe seanse w kinach sieci Multikino w specjalnej cenie 10 zł. Wystarczy przy zakupie biletu zapłacić kartą Mastercard lub Maestro.

Czytaj więcej...

Trwa loteria promocyjna kart Visa. Wystarczy do 9 maja 2018 r. zarejestrować transakcję wykonaną kartą Visa na stronie internetowej www.visa.pl/loteria. Do wylosowania cenne nagrody. Codziennie wygrać można dwuosobowy wyjazd na mecz Polska – Senegal w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej oraz koszulki kibica wraz z kartami przedpłaconymi.

Czytaj więcej...

Planszomania – czas na grę!

Od 27 marca 2018 roku trwa Minikonkurs SKO w SGB – Planszomania – czas na grę! Tym razem dzieci zostały zaproszone do stworzenia własnej gry planszowej. Oprócz wykonania papierowej czy kartonowej planszy, do zadań uczestników należy nadanie grze unikalnej nazwy i stworzenie krótkiej instrukcji z wyjaśnieniem zasad. Aplikacja na stronie www.skowsgb.pl pomoże dzieciom stworzyć wyjątkową grafikę konkursową.

Zgłoszenie należy przesyłać do 17 kwietnia 2018 r., a ogłoszenie wyników nastąpi 18 maja 2018 r.

Czytaj więcej...

Rozdane zostały nagrody w loterii promocyjnej „Kredyt świąteczny 2017”. Klienci odebrali:

- telewizor Samsung

- czajnik, toster, ekspres do kawy Russell Hobbs Retro Ribbon Red

Gratulujemy!!!

Czytaj więcej...

Potrzebujesz gotówki?

Skorzystaj z promocyjnej oferty kredytu gotówkowego!

 Kredyt wiosenny

  • prowizja przygotowawcza - 0,00%
  • bardzo atrakcyjne oprocentowanie – 5,99%
  • okres kredytowania - do 50 miesięcy
  • loteria kredytu z nagrodami

          główne

  • 25 rowerów crossowych

        dodatkowe

  • steppery
  • ekstraktory + książki kucharskie
  • parowary + książki kucharskie

 Każde pełne 1 000 zł kredytu to szansa na atrakcyjne nagrody!!!

 Promocja obowiązuje w okresie od 12 marca 2018 roku do 27 kwietnia 2018 roku.

Czytaj więcej...

28 lutego 2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Darłowie odbyło się oficjalne podsumowanie 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród wyróżnionych – Prezes Zarządu BBS-Banku Ryszard Mroziński oraz Dyrektor Oddziału Darłowo – Monika Skolimowska.

Czytaj więcej...

Szanowni Klienci,
informujemy, że w sklepie Google Play została zamieszczona nowa wersja aplikacji Portfel SGB. W związku z tym klienci za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej w telefonach będą powiadamiani o możliwości aktualizacji aplikacji. Aktualizację należy aktywować do 27 lutego 2018 roku. Po tym terminie korzystanie z Portfela SGB nie będzie możliwe.

 

Strona 1 z 23

Joomla templates by Joomlashine