Szanowni Klienci,

w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID 19, w trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników,  zwracamy się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w banku.

W niektórych placówkach BBS-Banku liczba dostępnych Doradców może być ograniczona, a czas oczekiwania na obsługę wydłużony. W tej sytuacji rekomendujemy korzystanie z bankowości elektronicznej oraz płacenie kartami lub mobilnie, starając się używać funkcji zbliżeniowej.

 

Szanowni Państwo,

Bałtycki Bank Spółdzielczy informuje, iż z dniem 08.10.2020 r. wprowadza nową Tabelę oprocentowania depozytów w Bałtyckim Banku Spółdzielczym. Nowe stawki oprocentowania obowiązują:

 - w przypadku rachunków oszczędnościowych – od dnia 10.12.2020 r.

 Szczegółowe informacje zawiera Pismo informacyjne dla Klientów indywidualnych.

 Nowa Tabela oprocentowania depozytów w Bałtyckim Banku Spółdzielczym dostępna jest w placówkach Banku oraz na stronie internetowej www.bbs-bank.pl w zakładce Oferta – Oprocentowanie i opłaty – Oprocentowanie

 

W przypadku pytań lub wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Bałtyckiego Banku Spółdzielczego.

 

                                                                                                                      Z poważaniem

                                                                                              Zarząd Bałtyckiego Banku Spółdzielczego 

 

Szanowni Państwo,

pandemia wirusa SARS-CoV-2 wywołała poważny kryzys gospodarczy, który dotyka większości krajów świata. Stawia on szereg trudnych wyzwań dla przedsiębiorców i pracowników w bardzo wielu branżach. Zagrożeniu epidemicznemu towarzyszy niepewność biznesowa wielu przedsiębiorstw.

Ostatnie miesiące pokazały, że solidarne działanie przedsiębiorców, pracowników oraz rządu i jego instytucji zapobiega najczarniejszym scenariuszom upadłości wielu firm i znaczącego wzrostu liczby bezrobotnych. W marcu rząd przedstawił i uruchomił Tarczę Antykryzysową i Tarczę Finansową PFR jako kluczowe narzędzia wsparcia gospodarki celem ochrony miejsc pracy i stabilności sektora przedsiębiorstw.

W ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju dla Małych i Średnich Firm („Program”) udało nam się wesprzeć 346 tys. przedsiębiorców. Oznacza to tym samym ochronę ponad 3,2 mln pracowników – często również Klientów Banków Spółdzielczych. W tych trudnych chwilach okazało się po raz kolejny, że Banki naszego Zrzeszenia są blisko swoich Klientów i służą im pomocą.

List podsumowujący działania Polskiego Funduszu Rozwoju

Szanowni Państwo,

Bałtycki Bank Spółdzielczy informuje, iż z dniem 14.09.2020 r. wprowadza nową Tabelę oprocentowania depozytów w Bałtyckim Banku Spółdzielczym. Nowe stawki oprocentowania obowiązują:

 • w przypadku lokat o oprocentowaniu stałym - od dnia 14.09.2020 r. (dla nowych lokat) lub od dnia odnowienia się trwającej lokaty o oprocentowaniu stałym,
 • w przypadku lokat o oprocentowaniu zmiennym – od dnia 14.10.2020 r.

Szczegółowe informacje zawiera Pismo informacyjne dla Klientów indywidualnych.

 

Nowa Tabela oprocentowania depozytów w Bałtyckim Banku Spółdzielczym dostępna jest w placówkach Banku oraz na stronie internetowej www.bbs-bank.pl w zakładce Oferta – Oprocentowanie i opłaty – Oprocentowanie

W przypadku pytań lub wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Bałtyckiego Banku Spółdzielczego.

 

                                                                                                                     Z poważaniem

                                                                                             Zarząd Bałtyckiego Banku Spółdzielczego 

SGB ID to bezpieczne narzędzie służące potwierdzaniu tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych.

Usługa identyfikacji elektronicznej SGB ID umożliwia bezpieczną weryfikację tożsamości drogą elektroniczną. Dzięki niej można:

 • utworzyć Profil zaufany, dzięki któremu możesz korzystać z usług e-administracji przez internet,
 • podpisywać za pomocą Profilu zaufanego dokumenty w urzędach publicznych,
 • identyfikować swoją tożsamość np. w firmach ubezpieczeniowych, placówkach medycznych – szczegółową listę firm znajdziesz na stronie mojeID

Przy pomocy kilku kliknięć na dowolnym urządzeniu z dostępem do przeglądarki internetowej i w dowolnym czasie SGB ID pozwala Tobie w bezpieczny sposób potwierdzić swoją tożsamość, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo i kontrolę nad przekazywanymi informacjami.

SGB ID to uniwersalne rozwiązanie, które pozwala Tobie na bezpieczne potwierdzanie tożsamości m.in. na tych platformach usług publicznych:

 • obywatel.gov.pl
 • epuap.gov.pl
 • gabinet.gov.pl
 • ceidg.gov.pl
 • pacjent.gov.pl

Pliki do pobrania:

 1. Regulamin

Czytaj więcej...

Pobierz SGB Mobile (w sklepach Google Play i App Store) i miej bank w zasięgu ręki!

Dostęp do rachunku kiedy chcesz

W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobisty, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy o zmianie okresu obowiązywania „Stanowiska Banków w zakresie ujednolicenia zasad oferowania narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego”, tj. moratorium pozaustawowego. Następuje ono w związku z przedłużeniem do dnia 30 września 2020 r. przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego stosowania Wytycznych dotyczących ustawowych i pozaustawowych moratoriów na spłaty kredytów, które banki stosują w związku z kryzysem wywołanym COVID-19.

Moratorium

Bałtycki Bank Spółdzielczy informuje, iż z dniem 01.09.2020 r. wprowadza dla dotychczasowych klientów indywidualnych nowy Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych a z dniem 01.08.2020 r. dla dotychczasowych klientów instytucjonalnych nowy Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych.

Wykaz najważniejszych zmian do w/w regulacji zawiera Pismo informacyjne dla klientów indywidualnych oraz Pismo informacyjne dla klientów instytucjonalnych.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmienionymi regulacjami.

W przypadku pytań lub wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Bałtyckiego Banku Spółdzielczego.

 

                                                                                                                     Z poważaniem

                                                                                          Zarząd Bałtyckiego Banku Spółdzielczego

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z dniem 1 lipca 2020 r. nastąpią zmiany w zakresie potwierdzania płatności kartą w internecie. Nie będzie już konieczności potwierdzania transakcji kartą w internecie hasłem statycznym dla kart, które obecnie tego wymagają oraz rejestrowania kart w usłudze 3D Secure. Zamiast tego, od 1 lipca do 30 października 2020 r., wykonanie takiej transakcji wymagać będzie podania jednorazowego kodu SMS, który otrzymają Państwo na numer telefonu komórkowego wskazany w banku.

W celu zapewnienia wysokich standardów bezpieczeństwa, od 31 października 2020 r. wprowadzona zostanie dwuetapowa metoda autoryzacji transakcji. Kartą w internecie zapłacą Państwo udzielając odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne, które wcześniej ustalą Państwo w banku i dodatkowo – podając jednorazowy kod SMS, który otrzymają Państwo na swój numer telefonu komórkowego.

Odpowiedź na pytanie weryfikacyjne, niezbędne do autoryzacji transakcji kartą w internecie, od 30 września 2020 r. ustalą Państwo w placówce banku lub telefonicznie u doradcy na infolinii.

Od 31 października 2020 r. transakcje potwierdzą Państwo także w aplikacji mobilnej, jeśli wybiorą Państwo taki sposób autoryzacji.

Prosimy tych z Państwa, którzy nie podali w banku numeru telefonu komórkowego lub zmienili numer telefonu o kontakt z placówką banku.

Strona 1 z 30

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com