16 października 2017 r. rozpoczęła się kolejna edycja Lokaty SGB – Jesień 2017, która potrwa do 22 grudnia 2017 r. Lokata przeznaczona jest dla osób fizycznych, prawnych i innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub rolniczą oraz dla jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej.

Dlaczego warto?

 • ulokowane środki przynoszą zysk
 • udział w losowaniu atrakcyjnych nagród
 • do wyboru dwa okresy trwania lokaty: 3 lub 6 miesięcy
 • lokata nieodnawialna
 • można ją założyć wpłacając jedynie 500,00 zł
 • możliwość ustanowienia pełnomocnictwa
 • możliwość złożenia dyspozycji na wypadek śmierci
 • możliwość likwidacji przed terminem
 • brak opłat za otwarcie, prowadzenie i likwidację lokaty
 • zysk z lokat podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19%
 • bezpieczeństwo środków zapewnione jest przez BFG

Czytaj więcej...

W dniach od 4 do 9 września br., w Szczecinie odbył się po raz pierwszy w Polsce konkurs piękności Miss Nature Intercontinental 2017. Był to międzynarodowy konkurs połączony z szeroko pojętą ochroną przyrody i edukacją ekologiczną. Kandydatki z 30 krajów przez pięć dni opowiadały o ochronie środowiska oraz wpływie rozwoju przemysłu na środowisko naturalne. Organizatorem konkursu Miss Nature Intercontinental 2017 było szczecińskie stowarzyszenie "Miss Pomerania", a wśród sponsorów jako jedyny bank w Polsce - Bałtycki Bank Spółdzielczy.

Czytaj więcej...

Od 1 stycznia 2018 r. obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT i przesyłania jej jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT) obejmie  mikroprzedsiębiorców. W związku z powyższym zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Nowy obowiązek dotyczy mikroprzedsiębiorców, którzy są podatnikami VAT i składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K. JPK_VAT to zestaw informacji o zakupach i sprzedaży, który wynika z ewidencji VAT za dany okres. Dane do utworzenia JPK_VAT są pobierane bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa. Przesyła się go wyłącznie w wersji elektronicznej, w określonym układzie i formacie, do 25. dnia miesiąca za miesiąc poprzedni.

Korzyści jakie może otrzymać mikroprzedsiębiorca składając JPK_VAT jeszcze w tym roku:

 • szybszy zwrot VAT – do 25 dni zamiast 60 dni przy rozliczeniach za październik, listopad i grudzień 2017 r.,
 • pozyskanie wiedzy na temat tego, z czym wiąże się nowy obowiązek, jak należy się do niego przygotować, przedsiębiorca będzie mógł upewnić się również, czy rozliczenie jest poprawne.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

w ostatnim okresie zauważono liczne próby wyłudzania informacji o klientach za pośrednictwem kanału telefonicznego. Często oszuści podszywają się pod rzekomego pracownika banku, kancelarii prawnej lub firmy współpracującej z bankiem. W celu uwiarygodnienia nawiązania relacji z klientem przestępcy mogą wskazać potrzebę podniesienia bezpieczeństwa klientów w relacjach z bankiem. Celem ich jest pozyskanie informacji o loginie i haśle do bankowości internetowej. W toku rozmowy oszust prosi o podanie kodu SMS. Posiadając te informacje przestępca może zmienić numer telefonu służący do autoryzacji transakcji. Od tej chwili kody SMS będą wysyłane na telefon przestępcy. W konsekwencji oszust może przelać pieniądze na konta w innych bankach bez wiedzy klienta.

 

Jak się bronić przed tego typu zagrożeniem:

 • Bank nigdy nie wymaga podawania loginu i pełnego hasła do bankowości. Nigdy nie ujawniaj informacji o kartach płatniczych, o dostępie do bankowości internetowej lub mobilnej, o które jesteś proszona/proszony w wiadomościach przez telefon. Bank nigdy nie wymaga podawania loginu i pełnego hasła do bankowości.
 • Jeżeli dojdzie do podejrzanego kontaktu w kanale telefonicznym należy bezzwłocznie poinformować o tym zdarzeniu bank. Do nawiązania kontaktu z bankiem wykorzystuj tylko te numery telefonu lub adresy e‐mail, które bank wskazał przy zawieraniu umowy rachunku bankowego.
 • W każdej nietypowej sytuacji, budzącej wątpliwości możecie Państwo skontaktować się ze swoim bankiem.
      Jak co roku Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie zorganizowała dla swoich członków i przyjaciół tradycyjną Herbatkę. Impreza mająca na celu integrację środowiska biznesowego Szczecina i regionu i tym razem przyciągnęła wielu znamienitych gości, przedsiębiorców i ludzi biznesu. Herbatka Izbowa bowiem to doskonała okazja do wymiany poglądów, kontaktów i zawarcia nowych znajomości.

Czytaj więcej...

Już po raz kolejny klienci BBS-Banku zostali Laureatami w loterii promocyjnej Lokaty SGB. W edycji „Jesień 2016” rozdano tablet oraz parowary.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Wszystkich Państwa zachęcamy do korzystania z usług BBS-Banku. W ofercie m.in. kolejna edycja Lokaty SGB – Lato 2017. Nagrody czekają!

Czytaj więcej...

Szanowni Klienci,

mając na względzie wygodę Naszych Klientów uprzejmie informujemy, że od 1 września br. Wydział Kredytów Oddziału Darłowo zostaje przeniesiony na parter budynku przy ulicy Bogusława X 3 . Ułatwi to korzystanie naszym potencjalnym Klientom z bogatej oferty kredytowej.

Serdecznie zapraszamy do nowej siedziby Wydziału Kredytów BBS-Bank Oddział Darłowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Przypominamy, że Klienci, którzy chcą otrzymywać świadczenie w ramach Programu Rodzina 500+ z zachowaniem ciągłości otrzymywania świadczenia, powinni złożyć wniosek najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku!

W związku z powyższym zachęcamy do złożenia takiego wniosku w Bałtyckim Banku Spółdzielczym poprzez dostępną do konta ROR aplikację w bankowości elektronicznej eBankNet.

Czytaj więcej...

Prowadzisz firmę?

Nie nasz terminala płatniczego, a Twoi Klienci chcą płacić kartą!

Przyjdź, zamów i realizuj swoje cele biznesowe!

Czytaj więcej...

Wracamy do szkoły!

Kredyt gotówkowy „Na szkolną wyprawkę” to proste i wygodne rozwiązanie dla wszystkich potrzebujących dodatkowych środków na piórnik, kredki i nie tylko…

Oferta ważna w okresie od 16.08 do 31.10.2017 r.

Wyjątkowość kredytu to:

 • oprocentowanie – 4 %
 • prowizja za udzielenie – 4 %
 • gotówka na dowolny cel
 • wysokość kredytu zależy od miesięcznych dochodów kredytobiorcy
 • maksymalny okres kredytowania -36 miesięcy
 • równe lub malejące raty kredytu
 • możliwość spłaty kredytu w dowolnym terminie bez dodatkowych opłat
 • oferta wyłącznie dla osób fizycznych

Czytaj więcej...

Strona 1 z 21

Joomla templates by Joomlashine