Informujemy, że w ostatnim czasie obserwuje się znaczne zintensyfikowanie oszustw internetowych, które polegają na podszywaniu się pod kontrahentów za pośrednictwem poczty elektronicznej, z której wysyłane są fałszywe dane m.in. numery rachunków, faktury.

W związku z tym, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania przelewów na płatności za maszyny i samochody na podstawie faktur internetowych na rzecz beneficjentów, posiadających rachunki w szczególności w bankach brytyjskich. W takich sytuacjach należy wykazać się niezbędną starannością i zweryfikować z kontrahentem numer rachunku, autentyczność faktury oraz zasadność zawartej transakcji.

Sprzedaż premiowa kart systemu Mastercard potrwa do 28 lutego 2018 roku. Aby wziąć w niej udział, należy podpisać umowę o wydanie jednej z poniższych kart płatniczych Mastercard:

 1. „karta z sercem”- debetowa karta wydawana wyłącznie do „Konta za złotówkę” dla nowych klientów indywidualnych lub
 2. kredytowa dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych

 i dokonać nią minimum jednej płatności bezgotówkowej na kwotę minimum 150,00 zł do dnia 15 marca 2018 roku.

Czytaj więcej...

Z przyjemnością informujemy o trwającej promocyjnej ofercie skierowanej do Klientów BBS-Banku. Promocja obejmuje darmową wysyłkę i zwrot towarów zakupionych na platformie www.arena.pl/lp/sgb.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną poprzez proponowaną platformę i korzystania z przygotowanych dla Państwa atrakcyjnych rabatów.

Czytaj więcej...

Aplikację Portfel SGB 2.0 można:

 1. pobrać w sklepie Google Play,
 2. instalować na telefonach z systemem Android,
 3. instalacja i dodanie kart plastikowych nie wymaga obecności klienta w banku,
 4. po pobraniu aplikacji i dodaniu karty plastikowej autoryzacja odbywa się poprzez kod sms, wysłany na wskazany w banku numer telefonu komórkowego.

Dla klientów BBS-Banku uruchomienie aplikacji Portfel SGB 2.0 oznacza dostęp do następujących nowych funkcjonalności aplikacji:

 1. informacja o dostępnych środkach kart płatniczych,
 2. historia transakcji dokonanych kartą (30 dni wstecz),
 3. możliwość filtrowania transakcji wg daty, nazwy sprzedawcy i kwoty operacji,
 4. szczegóły karty w zależności od rodzaju: w przypadku kart kredytowych obsługiwanych w module FDP dodatkowo prezentowany limit kredytowy, minimalna kwota do zapłaty, termin spłaty kwoty minimalnej oraz numer rachunku spłaty,
 5. informacja o aktualnym statusie karty (ważna, zastrzeżona, zablokowana, nieaktywna),
 6. możliwość ustawienia kolejności pokazywania kart w aplikacji według własnych preferencji.

Pliki do pobrania:

 1. Przewodnik po Portfelu SGB 2.0
Bałtycki Bank Spółdzielczy informuje, iż z dniem 01.02.2018 r. wprowadza dla dotychczasowych klientów instytucjonalnych nowy Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych, z dniem 01.03.2018 r. dla dotychczasowych klientów indywidualnych nowy Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych oraz z dniem 01.03.2018 r. zmianę do Taryfy prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe świadczone w walucie krajowej – klienci Bałtyckiego Banku Spółdzielczego.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmienionymi regulacjami.
W przypadku pytań lub wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Bałtyckiego Banku Spółdzielczego.

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 471 t.j.) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty, które nie posiadają wymaganego ustawą zezwolenia.

Niedozwolone jest wykorzystywanie kart płatniczych oraz innych instrumentów bądź usług płatniczych oferowanych przez Bank do dokonywania transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych niezgodnie z wyżej wymienioną ustawą.

Zakaz określony w art. 29a ust. 2 nie dotyczy uczestnictwa w zakładach wzajemnych organizowanych przez podmioty działające na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra właściwego do spraw finansów publicznych.

Lista podmiotów posiadających odpowiednie uprawnienia do urządzania gier hazardowych znajduje się na stronie http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet.

Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą znajduje się na stronie https://hazard.mf.gov.pl.

 

„Wygodne Konto dla klientów ZUS” przeznaczone jest dla klientów indywidualnych nieposiadających rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, którzy otrzymują rentę lub emeryturę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Oferta promocyjna to:

 • 0 zł za otwarcie rachunku,
 • 1 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty debetowej,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BPS i SGB,
 • 0 zł za udostępnienie usług bankowości elektronicznej,
 • 0 zł za pakiet ubezpieczeniowy assistance (przez pierwsze 12 miesięcy ochrony ubezpieczeniowej).

Czytaj więcej...

Za nami już II Regionalny Przegląd Muzykujących Seniorów –Instrumentalistów. Impreza odbyła się 18 listopada 2017 roku w Filharmonii Koszalińskiej. Uczestnikami Przeglądu byli seniorzy z terenu całego województwa zachodniopomorskiego, a wśród wspierających – Bałtycki Bank Spółdzielczy.

Czytaj więcej...

W dniu 23 listopada 2017 roku ruszył konkurs „Superbohater Oszczędzania SKO”. W Twojej szkole działa SKO? Chcesz się dobrze bawić, a przy okazji wygrać nagrodę? Stwórz strój Superbohatera Oszczędzania SKO, z wykorzystaniem materiałów przeznaczonych do recyklingu i poproś opiekuna o zgłoszenie szkoły do konkursu. Rejestracja odbywa się w dniach od 23 listopada 2017 r. do 4 grudnia 2017 r. na stronie konkursowej www.skowsgb.pl/superbohater-oszczedzania. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 29 grudnia 2017 roku.

Zapraszamy do świetnej zabawy

Czytaj więcej...

„Konto za złotówkę”

„Konto za złotówkę” to rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy dla osób fizycznych z dedykowanym pakietem opłat. Produkt dla nowych klientów oraz klientów nie posiadających rachunku w BBS-Banku w 2017 roku.

 

 „Konto za złotówkę”, to 1 zł miesięcznie za:

 • prowadzenie rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego
 • kartę debetową MasterCard
 • udostępnienie usług bankowości elektronicznej
 • bezpieczne płatności kartą w internecie dzięki usłudze 3D Secure
 • dostęp do ponad 4 tys. bankomatów grupy SGB i BPS z bezpłatną wypłatą gotówki
 • wypłaty z terminali POS w sklepach w ramach usługi cashback
 • wypłaty z bankomatów za granicą
 • aplikację mobilną Portfel SGB

Czytaj więcej...

Strona 1 z 22

Joomla templates by Joomlashine